Kvadriciklu klase

Foto: Harry Harrison

Kvadricikli ir visplašāk pārstāvētā "Gulbenes Moto" klase. 2018. gada vasaras sezonā licences izsniegtas 11 Quad kases braucējiem visās vecuma grupās- sākot ar bērniem līdz vetarāniem. 2018. gadā Quad klases braucēji izcīnijuši vairāk kā 60 godalgas.

Blakusvāģu klase

Foto: www.smxpics.be Dries Dewitte

Kopš 2018. gada "Gulbenes Moto" sastāvā ir arī sava blakusvāģu ekipāža, kas pirmās sezonas laikā ir uzrādījusi ievērojamu sniegumu gan Latvijas,  gan Igaunijas čempionātos, kā arī iemēģinājusi spēkus startējot vairākos Pasaules čempionāta posmos.

Solo motociklu klase

Foto: Dajana Photography

Solo motociklu klasē spēkus iemēģinājuši daudzi "Gulbenes moto" sportisti, taču 2018. gada vasaras sezonā licences tika piešķirtas pieciem sportistiem. Kluba sportisti startē  Super Moto,  MX Mini, MX 65, MX retro, KBR MX1, un citās klasēs.

Paraglaiding

Foto: www.dzirkstele.lv Gatis Bogadnovs

Viens no aizraujošākajiem un ekstrēmākajiem sporta veidiem, ko pārstāv "Gulbenes Moto" sportisti  ir paraglaidings. Nodarboties ar šo sporta veidu 2010. gadā aizsāka kluba vadītājs Aleksejs Kuzmins

Ūdens motociklu klase

Foto: Sergejs Rečkins

Ūdens motociklu klasē savus spēkus 2018. gada vasarā iemēģināja divi "Gulbenes Moto" sportisti.  Lai gan godalgotās vietas šoreiz palika neaizniegtas, taču azarts un entuziasms, ar kādu sportisti devās trasē, ir neaprakstāms.

Sniega motociklu klase

Foto: Aleksejs Kuzmins


.

Gulbenes moto
Adrese: Mili, Beļavas pagasts, Gulbenes  novads
Telefons: + 371 20202056
E-pasta adrese: gulbenesmoto@inbox.lv 

 .